LMZ14203TZE-ADJ/NOPB
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMZ14203TZE-ADJ/NOPB
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-6V 3A
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Mezua
LMZ14203TZE-ADJ/NOPBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMZ14203TZE-ADJ/NOPB fabrikatzailea N/A
deskribapena DC DC CONVERTER 0.8-6V 3A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6271 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 0.8 ~ 6 V Tentsioa - Sarrera (min) 6V
Tentsioa - Input (Max) 42V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Series SIMPLE SWITCHER®
Packaging Tube Pakete / kasua TO-PMOD-7, Power Module
Beste izenak LMZ14203TZEADJNOPB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 3A 6V - 42V Input Uneko - Irteera (Max) 3A