LMF100CIWM
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LMF100CIWM
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LMF100CIWMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LMF100CIWM fabrikatzailea N/A
Kopurua eskuragarri 4685 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4 V ~ 15 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOIC
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Iragazkien kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Maiztasuna - Moztu edo Zentroa 100kHz