LM76003RNPR
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM76003RNPR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK ADJ 3.5A SYNC 30WQFN
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
LM76003RNPRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM76003RNPR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG BUCK ADJ 3.5A SYNC 30WQFN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 29966 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1V Tentsioa - Irteera (Max) 57V
Tentsioa - Sarrera (min) 3.5V Tentsioa - Input (Max) 60V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 30-WQFN (6x4) Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 30-WFQFN Exposed Pad
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-49740-2
LM76003RNPR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Funtzio Step-Down
Maiztasuna: aldatzea 300kHz ~ 2.2MHz Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 3.5A 30-WFQFN Exposed Pad
Uneko - Irteera 3.5A