LM6154BCM
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM6154BCM
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC OPAMP GP 80MHZ RRO 14SOIC
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
110 pcs
  • Mezua
LM6154BCMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM6154BCM fabrikatzailea N/A
deskribapena IC OPAMP GP 80MHZ RRO 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10754 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±) 2.7 V ~ 24 V, ±1.35 V ~ 12 V Tentsioa - Input Offset 300µV
Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC Slew Rate 30 V/µs
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Irteerako mota Rail-to-Rail
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Zirkuitu kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Gaineko banda zabalera produktua 80MHz
Deskribapen zehatza General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC Egungo hornidura 1.6mA
Uneko - Irteera / Kanala 16.9mA Oraina - Idatzi bisutsa 500nA
Oinarriaren zati kopurua LM6154 Anplifikadorearen mota General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LM6154BCM/NOPB
LM6154BCM/NOPB
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC OPAMP GP 80MHZ RRO 14SOIC