LM46002PWPR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM46002PWPR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 16HTSSOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
LM46002PWPRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM46002PWPR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 16HTSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48171 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1V Tentsioa - Irteera (Max) 28V
Tentsioa - Sarrera (min) 3.5V Tentsioa - Input (Max) 60V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 16-HTSSOP Series SIMPLE SWITCHER®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-43599-2
LM46002PWPR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 200kHz ~ 2.2MHz
Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Uneko - Irteera 2A