LM4250CM
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM4250CM
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LM4250CMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM4250CM fabrikatzailea N/A
deskribapena IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6493 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±) ±1 V ~ 18 V Tentsioa - Input Offset 6mV
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Slew Rate -
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Irteerako mota -
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Gaineko banda zabalera produktua 250kHz
Deskribapen zehatza General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Egungo hornidura 100µA
Oraina - Idatzi bisutsa 75nA Oinarriaren zati kopurua LM4250
Anplifikadorearen mota General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LM4250CN/NOPB
LM4250CN/NOPB
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC OPAMP GP 250KHZ 8DIP
Stockean: 4068 pcs
Deskarga:
RFQ
LM4250CMX
LM4250CMX
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC OPAMP GP 250KHZ 8SOIC
Stockean: 6371 pcs
Deskarga:
RFQ
LM4250C MDA
LM4250C MDA
deskribapena: IC OP AMP GP 250KHZ DIESALE
LM4140CCMX-2.5/NOPB
LM4140CCMX-2.5/NOPB
deskribapena: IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
LM4250CN
LM4250CN
LM4250CMX/NOPB
LM4250CMX/NOPB
LM41CIMTX/NOPB
LM41CIMTX/NOPB
deskribapena: IC HARDWARE MONITOR 14-TSSOP
LM4140CCMX-4.1
LM4140CCMX-4.1
deskribapena: IC VREF SERIES 4.096V 8SOIC
LM4250CM/NOPB
LM4250CM/NOPB