LM4041D12ILPR
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM4041D12ILPR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
LM4041D12ILPRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM4041D12ILPR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 385945 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.225V Tentsioa - Input -
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3 Series -
Erreferentzia mota Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Irteerako mota Fixed
Beste izenak 296-20748-2
LM4041D12ILPRE3
LM4041D12ILPRE3-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zarata - 10Hz-10kHz 20µVrms Zarata - 0.1Hz-10Hz -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Shunt Voltage Reference IC ±1% 12mA TO-92-3
Egungo hornidura - Uneko - Irteera 12mA
Uneko - katodoa 80µA Oinarriaren zati kopurua LM4041D12
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LM4041D12ILP
LM4041D12ILP
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3