LM3S1J16-IQR50-C5T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM3S1J16-IQR50-C5T
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Fitxak:
  • Mezua
LM3S1J16-IQR50-C5Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM3S1J16-IQR50-C5T fabrikatzailea N/A
deskribapena IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6105 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 64-LQFP (10x10)
Abiadura 50MHz Series Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000
RAM tamaina 20K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 128KB (128K x 8) periferikoak Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 64-LQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 33 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 1000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Datuen bihurgailuak A/D 8x10b