LM25005MH
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM25005MH
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
146 pcs
  • Mezua
LM25005MHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM25005MH fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 22499 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.225V Tentsioa - Irteera (Max) 37V
Tentsioa - Sarrera (min) 7V Tentsioa - Input (Max) 42V
topologia Buck Rectifier sinkronoa No
Hornitzaileen gailuen paketea 20-HTSSOP Series -
Packaging Tube Pakete / kasua 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Funtzio Step-Down
Maiztasuna: aldatzea 50kHz ~ 500kHz Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.225V 1 Output 2.5A 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Uneko - Irteera 2.5A Oinarriaren zati kopurua LM25005
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LM248DT
LM248DT
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: IC OPAMP GP 1.3MHZ 14SO
Stockean: 61327 pcs
Deskarga: LM248DT.pdf
RFQ
LM248DRE4
LM248DRE4
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC OPAMP GP 1MHZ 14SOIC
Stockean: 599884 pcs
Deskarga:
RFQ
LM248N
LM248N
deskribapena: IC OPAMP GP 1.3MHZ 14DIP
Deskarga: LM248N.pdf
LM25005MHX/NOPB
LM25005MHX/NOPB
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP
Deskarga:
LM25007MM
LM25007MM
deskribapena: IC REG BUCK ADJ 0.5A 8VSSOP
LM25005MHX
LM25005MHX
deskribapena: IC OPAMP GP 1MHZ 14DIP