LM140LAH-12
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM140LAH-12
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LM140LAH-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM140LAH-12 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6911 pcs Datuen fitxa
Tentsio askea (Max) 2V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 12V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-39-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-205AD, TO-39-3 Metal Can PSRR 72dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 296-41163
LM140LAH-12-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-39-3 Uneko - Hornikuntza (Max) 4.5mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 3mA Uneko - Irteera 100mA
Kontrolatzeko eginbideak - Oinarriaren zati kopurua LM140
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LM140K-5.0/NOPB
LM140K-5.0/NOPB
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC REG LINEAR 5V 1A TO3-2
Stockean: 1965 pcs
Deskarga:
RFQ
LM140LAH-12/NOPB
LM140LAH-12/NOPB
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3