INA154UG4
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: INA154UG4
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
225 pcs
  • Mezua
INA154UG4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia INA154UG4 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34542 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±) 8 V ~ 36 V, ±4 V ~ 18 V Tentsioa - Input Offset 100µV
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Slew Rate 14 V/µs
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Irteerako mota -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Egungo hornidura 2.4mA Uneko - Irteera / Kanala 60mA
Oinarriaren zati kopurua INA154 Anplifikadorearen mota Differential
-3db Bandwidth 3.1MHz