DM355ZCE216ECH
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DM355ZCE216ECH
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC DIGITAL MEDIA SOC 337-NFBGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
160 pcs
  • Mezua
DM355ZCE216ECHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DM355ZCE216ECH fabrikatzailea N/A
deskribapena IC DIGITAL MEDIA SOC 337-NFBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3882 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 1.8V, 3.3V Tentsioa - Core 1.30V
Mota Digital Media System-on-Chip (DMSoC) Hornitzaileen gailuen paketea 337-NFBGA
Series TMS320DM3x, DaVinci™ Packaging Tray
Pakete / kasua - Tenperatura operatiboa 0°C ~ 85°C (TC)
On-Chip RAM 56kB Memoria ez lurrunkorra ROM (8 kB)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface ASP, I²C, SPI, UART, USB
Erlojuaren abiadura 216MHz