CY74FCT162240CTPVC
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CY74FCT162240CTPVC
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
CY74FCT162240CTPVCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CY74FCT162240CTPVC fabrikatzailea N/A
deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85182 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 48-SSOP
Series 74FCT Packaging Tube
Pakete / kasua 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Irteerako mota 3-State
Beste izenak 296-33179-5
74FCT162240CTPVCG4
74FCT162240CTPVCG4-ND
CY74FCT162240CTPVC-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Elementuen kopurua 4 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika mota Buffer, Inverting Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA Oinarriaren zati kopurua 74FCT162240