CLVC1G175MDCKREP
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CLVC1G175MDCKREP
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SC70-6
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
CLVC1G175MDCKREPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CLVC1G175MDCKREP fabrikatzailea N/A
deskribapena IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SC70-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 197983 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 1.65 V ~ 5.5 V Mota D-Type
Trigger mota Positive Edge Series 74LVC
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Irteerako mota Non-Inverted Beste izenak 296-22111-2
V62/06633-01XE
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Elementuen kopurua 1
Elementu bakoitzeko bit-kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 5ns @ 5V, 50pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera-ahalmena 3pF
Funtzio Reset Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10µA
Unekoa - Irteera handia, behekoa 32mA, 32mA Erlojuaren maiztasuna 175MHz