CD74HCT03M96
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD74HCT03M96
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CD74HCT03M96ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD74HCT03M96 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 861120 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC
Series 74HCT Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 296-9245-2
CD74HCT03M96E4
CD74HCT03M96E4-ND
CD74HCT03M96G4
CD74HCT03M96G4-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Sarrera kopurua 2
Zirkuitu kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 24ns @ 4.5V, 50pF
Logika mota NAND Gate Logika maila - Behekoa 0.8V
Logika maila - Goi 2V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Open Drain Deskribapen zehatza NAND Gate IC 4 Channel Open Drain 14-SOIC
Oraina - Erlatiboa (Max) 2µA Unekoa - Irteera handia, behekoa -, 4mA