CD74ACT253M96
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD74ACT253M96
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC DUAL 4INPUT MUX 3ST 16-SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
CD74ACT253M96ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD74ACT253M96 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC DUAL 4INPUT MUX 3ST 16-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 267847 pcs Datuen fitxa
Tentsio hornidura iturria Single Supply Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Mota Multiplexer Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOIC
Series 74ACT Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak CD74ACT253M96G4
CD74ACT253M96G4-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Zirkuitu independenteak 1 Deskribapen zehatza Multiplexer 2 x 4:1 16-SOIC
Unekoa - Irteera handia, behekoa 75mA, 75mA Zirkuitua 2 x 4:1