CC2400RSU
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC2400RSU
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC RF TXRX ISM>1GHZ 48-QFN
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
43 pcs
129 pcs
258 pcs
516 pcs
1032 pcs
  • Mezua
CC2400RSUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC2400RSU fabrikatzailea N/A
deskribapena IC RF TXRX ISM>1GHZ 48-QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8775 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 1.6 V ~ 2 V Mota TxRx Only
Series - Serieko interfazeak SPI
sentikortasuna -101dBm RF Familia / Estandarra General ISM > 1GHZ
protokoloa - Energia - Irteera 0dBm
Packaging Tube Pakete / kasua 48-QFN
Beste izenak 296-32847-5
CC2400RSU-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Modulazio FSK, GFSK
Memoria Tamaina - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency 2.4GHz Deskribapen zehatza IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ 2.4GHz 48-QFN
Datu-tasa (gehienez) 1Mbps Uneko - igortzea 11mA ~ 19mA
Oraina - Harrera 24mA