CC1101Q1EMK868-915
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC1101Q1EMK868-915
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena EVAL MODULE FOR CC1101 915MHZ
Fitxak:
  • Mezua
CC1101Q1EMK868-915ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC1101Q1EMK868-915 fabrikatzailea N/A
deskribapena EVAL MODULE FOR CC1101 915MHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4237 pcs Datuen fitxa
Mota Transceiver Edukien hornitua Board(s), Cable(s), Accessories
Series - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 868MHz ~ 915MHz