AM26C31CD
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AM26C31CD
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC QUAD DIFF LINE DRVR 16-SOIC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Mezua
AM26C31CDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AM26C31CD fabrikatzailea N/A
deskribapena IC QUAD DIFF LINE DRVR 16-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70224 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Mota Driver
Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOIC Series -
protokoloa RS422, RS485 Packaging Tube
Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak 296-6781-5
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Drivers / Hartzaileak kopurua 4/0
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Duplex -
Deskribapen zehatza 4/0 Driver RS422, RS485 16-SOIC Datu-tasa -
Oinarriaren zati kopurua AM26C31
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AM26C31CDR
AM26C31CDR
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Stockean: 207561 pcs
Deskarga:
RFQ
AM26060001
AM26060001
fabrikatzaileak: TXC Corporation
deskribapena: CRYSTAL 26MHZ 8PF SMD
Stockean: 127324 pcs
Deskarga: AM26060001.pdf
RFQ
Deskarga: AM26000008.pdf
AM26C31CDBRG4
AM26C31CDBRG4
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SSOP
Deskarga:
AM26C31CDRE4
AM26C31CDRE4
AM26C31CDE4
AM26C31CDE4
AM25HV
AM25HV
fabrikatzaileak: Knowles Voltronics
deskribapena: CAP TRIMMER 1-23PF 750V SMD
Deskarga: AM25HV.pdf
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DC/DC CONVERTER 2X15V 50W
Stockean: 168 pcs
AM25SD
AM25SD
deskribapena: CAP TRIMMER 1-23PF 125V SMD
Deskarga: AM25SD.pdf
fabrikatzaileak: Bel