74ACT11240DBR
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74ACT11240DBR
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 24SSOP
Fitxak:
  • Mezua
74ACT11240DBRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74ACT11240DBR fabrikatzailea N/A
deskribapena IC BUFFER INVERT 5.5V 24SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5186 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 24-SSOP
Series 74ACT Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Irteerako mota 3-State
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Elementuen kopurua 2
Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Logika mota Buffer, Inverting
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota -
Deskribapen zehatza Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 24-SSOP Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA
Oinarriaren zati kopurua 74ACT11240
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
74ACT11139PWR
74ACT11139PWR
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC DUAL 2-4 DECOD/DEMUX 16-TSSOP
Stockean: 86903 pcs
Deskarga:
RFQ
74ACT11240DBRG4
74ACT11240DBRG4
fabrikatzaileak: N/A
deskribapena: IC BUFFER INVERT 5.5V 24SSOP