66AK2H14BXAAW24
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 66AK2H14BXAAW24
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena IC DSP ARM SOC 1517FCBGA
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 129 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 129 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
21 pcs
  • Mezua
66AK2H14BXAAW24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 66AK2H14BXAAW24 fabrikatzailea N/A
deskribapena IC DSP ARM SOC 1517FCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V Tentsioa - Core Variable
Mota DSP+ARM® Hornitzaileen gailuen paketea 1517-FCBGA (40x40)
Series 66AK2Hx KeyStone Multicore Packaging Tray
Pakete / kasua 1517-BBGA, FCBGA Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 12.75MB Memoria ez lurrunkorra ROM (384 kB)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Erlojuaren abiadura 1.2GHz DSP, 1.4GHz ARM® Oinarriaren zati kopurua 66AK2H14