RXM-315-LC-S
Linx TechnologiesLinx Technologies
RXM-315-LC-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RXM-315-LC-S
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena RECEIVER RF 315MHZ SMT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RXM-315-LC-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RXM-315-LC-S fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena RECEIVER RF 315MHZ SMT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5959 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 4.2 V Hornitzaileen gailuen paketea -
Series LC sentikortasuna -95dBm
Packaging Tube Pakete / kasua 16-SMD Module
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Modulazioa edo protokoloa ASK, OOK Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Frequency 315MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza LC RF Receiver ASK, OOK 315MHz -95dBm 5 kbps PCB, Surface Mount
Datu-tasa (gehienez) 5 kbps Datu interfazea PCB, Surface Mount
Oraina - Harrera 6mA eskaerak ISM, Garage Door Openers, RKE