MDEV-900-HP3-PPS-RS232
Linx TechnologiesLinx Technologies
MDEV-900-HP3-PPS-RS232 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDEV-900-HP3-PPS-RS232
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena KIT MASTER 900MHZ HP-3 SIP RS232
Fitxak: MDEV-900-HP3-PPS-RS232.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MDEV-900-HP3-PPS-RS232ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDEV-900-HP3-PPS-RS232 fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena KIT MASTER 900MHZ HP-3 SIP RS232 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4129 pcs Datuen fitxa MDEV-900-HP3-PPS-RS232.pdf
Mota Receiver Edukien hornitua Board(s), Accessories
Series HP3 Beste izenak MDEV-900-HP3
MDEV-900-HP3-ND
MDEV-900-HP3-PPS
MDEV-900-HP3-PPS-ND
MDEV900HP3
MDEV900HP3PPSRS23
MDEV900HP3PPSRS232
Frequency 902MHz ~ 928MHz Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko HP3 Series RF Modules