CSI-SGFI-300-UFFR
Linx TechnologiesLinx Technologies
CSI-SGFI-300-UFFR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CSI-SGFI-300-UFFR
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena CBL ASSY SMA-UMCC 11.811"
Fitxak: CSI-SGFI-300-UFFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
CSI-SGFI-300-UFFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CSI-SGFI-300-UFFR fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena CBL ASSY SMA-UMCC 11.811" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16991 pcs Datuen fitxa CSI-SGFI-300-UFFR.pdf
Style SMA to UMCC Series -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 11.811" (300.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 50 Ohms Generoa Female to Female
Maiztasuna - Geh 3GHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Cable Assembly Coaxial SMA to UMCC Female to Female 1.13mm OD Coaxial Cable 11.811" (300.00mm) Kolore Gray
Kable mota 1.13mm OD Coaxial Cable 2. Konexatzailea Ultra Miniature Coaxial Plug, Female Socket, Right Angle