ANT-868-PW-LP
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-868-PW-LP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ANT-868-PW-LP
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena RF ANT 868MHZ WHIP STR SCREW-MNT
Fitxak: ANT-868-PW-LP.pdf
  • Mezua
ANT-868-PW-LPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ANT-868-PW-LP fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena RF ANT 868MHZ WHIP STR SCREW-MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35685 pcs Datuen fitxa ANT-868-PW-LP.pdf
VSWR 1.9 Bukaera Screw-Mount
Series LP Itzulerako galera -
Packaging Tray Beste izenak ANT868PWLP
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 1.988" (50.50mm)
Irabazia 2.1dBi Maiztasun-tartea 832MHz ~ 904MHz
Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 868MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 868MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Whip, Straight RF Antenna 832MHz ~ 904MHz 2.1dBi Screw-Mount Panel Mount