ANT-433-PW-QW
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-PW-QW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ANT-433-PW-QW
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena RF ANT 433MHZ WHIP STR CAB PAN
Fitxak: ANT-433-PW-QW.pdf
  • Mezua
ANT-433-PW-QWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ANT-433-PW-QW fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena RF ANT 433MHZ WHIP STR CAB PAN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14372 pcs Datuen fitxa ANT-433-PW-QW.pdf
VSWR 1.9 Bukaera Cable (216mm) - Solder
Series PW Itzulerako galera -
Packaging Tray Beste izenak ANT-433-PW
ANT-433-PW-ND
ANT433PWQW
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 6.811" (173.00mm)
Irabazia 3.3dBi Maiztasun-tartea 400MHz ~ 470MHz
Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 433MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 470MHz 3.3dBi Cable (216mm) - Solder Panel Mount