ANT-418-CW-HD
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-418-CW-HD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ANT-418-CW-HD
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena RF ANT 418MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Fitxak: ANT-418-CW-HD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ANT-418-CW-HDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ANT-418-CW-HD fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena RF ANT 418MHZ WHIP STR RP-SMA ML Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9410 pcs Datuen fitxa ANT-418-CW-HD.pdf
VSWR 2 Bukaera Connector, RP-SMA Male
Series HD Itzulerako galera -
Packaging Bulk Beste izenak ANT-418-HD
ANT-418-HD-ND
ANT418CWHD
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Connector Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 3.543" (90.00mm)
Irabazia -1.8dBi Maiztasun-tartea 410MHz ~ 425MHz
Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 418MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 418MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Straight RF Antenna 410MHz ~ 425MHz -1.8dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount