ANT-2.4-ID-2000-SMA
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-ID-2000-SMA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ANT-2.4-ID-2000-SMA
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena RF ANT 2.4GHZ WHIP STR CABLE 2M
Fitxak: ANT-2.4-ID-2000-SMA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ANT-2.4-ID-2000-SMAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ANT-2.4-ID-2000-SMA fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena RF ANT 2.4GHZ WHIP STR CABLE 2M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3786 pcs Datuen fitxa ANT-2.4-ID-2000-SMA.pdf
VSWR 1.9 Bukaera Cable (2M) - SMA Male
Series - Itzulerako galera -
Packaging Bulk Banden kopurua 1
Muntaketa mota Bracket Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Altuera (Max) 4.110" (104.40mm) Irabazia 3dBi
Maiztasun-tartea 2.35GHz ~ 2.6GHz Maiztasuna Taldea UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Maiztasuna (Zentroa / Banda) 2.4GHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Straight RF Antenna 2.35GHz ~ 2.6GHz 3dBi Cable (2M) - SMA Male Bracket Mount eskaerak Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™