ANT-2.4-CW-HW
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CW-HW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ANT-2.4-CW-HW
Fabrikatzaileak / Marka: Linx Technologies
Produktuaren Deskribapena RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML
Fitxak: ANT-2.4-CW-HW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
ANT-2.4-CW-HWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ANT-2.4-CW-HW fabrikatzailea Linx Technologies
deskribapena RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11899 pcs Datuen fitxa ANT-2.4-CW-HW.pdf
VSWR 2 Bukaera Connector, RP-SMA Male
Series HW Itzulerako galera -
Packaging Bulk Beste izenak ANT24CWHW
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Connector Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 4.724" (120.00mm)
Irabazia 3.2dBi Maiztasun-tartea 2.3GHz ~ 2.6GHz
Maiztasuna Taldea UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 2.4GHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Straight RF Antenna 2.3GHz ~ 2.6GHz 3.2dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount
eskaerak Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Antena mota Whip, Straight
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ANT-2.4-CW-QW-SMA
ANT-2.4-CW-QW-SMA
fabrikatzaileak: Linx Technologies
deskribapena: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE
Stockean: 12871 pcs
Deskarga: ANT-2.4-CW-QW-SMA.pdf
RFQ
ANT-2.4-CW-HWR-RPS
ANT-2.4-CW-HWR-RPS
deskribapena: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Stockean: 9034 pcs
Deskarga: ANT-2.4-CW-HWR-RPS.pdf
RFQ
ANT-1356M
ANT-1356M
fabrikatzaileak: RF Solutions
deskribapena: ANTENNA RFID COIL 13.56MHZ
Deskarga: ANT-1356M.pdf
ANT-2.4-CW-HW-SMA
ANT-2.4-CW-HW-SMA
Deskarga: ANT-2.4-CW-HW-SMA.pdf
ANT-2.4-CW-HWR-SMA
ANT-2.4-CW-HWR-SMA
deskribapena: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE