TEI10-007-ROLL
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TEI10-007-ROLL
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 50MX300MM GRAY
Fitxak: TEI10-007-ROLL.pdf
Stock egoera 285 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 285 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
TEI10-007-ROLLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TEI10-007-ROLL fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena THERM PAD 50MX300MM GRAY Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 285 pcs Datuen fitxa TEI10-007-ROLL.pdf
Usage - Mota Pad, Roll
Lodiera 0.0071" (0.180mm) Erresistentzia termikoa -
Kontrolutasun termikoa 1.0 W/m-K forma Rectangular
Series - eskema 50.00m x 300.00mm
Material - Deskribapen zehatza Thermal Pad Gray 50.00m x 300.00mm Rectangular