SG250600R-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SG250600R-48
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena .250"H X .600" X 48"L--RECTANGUL
Fitxak: SG250600R-48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
SG250600R-48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SG250600R-48 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena .250"H X .600" X 48"L--RECTANGUL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3216 pcs Datuen fitxa SG250600R-48.pdf
Zabalera 0.600" (15.24mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangular Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Luzera 4.00' (1.22m) Altuera 0.250" (6.35mm)