SG080200R-48.00
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SG080200R-48.00
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena .080"H X .200"W X 48"L--RECTANGU
Fitxak: SG080200R-48.00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
SG080200R-48.00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SG080200R-48.00 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena .080"H X .200"W X 48"L--RECTANGU Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 8088 pcs Datuen fitxa SG080200R-48.00.pdf
Zabalera 0.200" (5.08mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangular Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Luzera 4.00' (1.22m) Altuera 0.080" (2.03mm)