SG050250D-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SG050250D-48
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena .050"H X .250"W X 48"L--D SHAPED
Fitxak: SG050250D-48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
SG050250D-48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SG050250D-48 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena .050"H X .250"W X 48"L--D SHAPED Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3800 pcs Datuen fitxa SG050250D-48.pdf
Zabalera 0.250" (6.35mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Luzera 4.00' (1.22m) Altuera 0.050" (1.28mm)