EA-PF3000-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EA-PF3000-24
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena PYRAMIDAL FOAM ABSORBER - 1 GHZ
Fitxak: EA-PF3000-24.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 491 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 491 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
EA-PF3000-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EA-PF3000-24 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena PYRAMIDAL FOAM ABSORBER - 1 GHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 491 pcs Datuen fitxa EA-PF3000-24.pdf
Zabalera 24.000" (609.60mm) Mota Flexible Ferrite Sheet
Lodiera - orokorra 3.000" (76.20mm) forma Sheet
Series EA Tenperatura operatiboa -51°C ~ 121°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Material Polyurethane Foam
Luzera 24.000" (609.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant