EA-LF250-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
EA-LF250-24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EA-LF250-24
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena LOSSY FOAM ABSORBER - 1 GHZ - 18
Fitxak: EA-LF250-24.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 933 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 933 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
EA-LF250-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EA-LF250-24 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena LOSSY FOAM ABSORBER - 1 GHZ - 18 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 933 pcs Datuen fitxa EA-LF250-24.pdf
Zabalera 24.000" (609.60mm) Mota Flexible Ferrite Sheet
Lodiera - orokorra 0.250" (6.35mm) forma Sheet
Series EA Tenperatura operatiboa -51°C ~ 121°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Material Polyurethane Foam
Luzera 24.000" (609.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant