89-CBSFND-2.25X3.75X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 89-CBSFND-2.25X3.75X0.8
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 89-CBSFND-2.25X3.75X0.80--89S35-
Fitxak: 89-CBSFND-2.25X3.75X0.8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
89-CBSFND-2.25X3.75X0.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 89-CBSFND-2.25X3.75X0.8 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 89-CBSFND-2.25X3.75X0.80--89S35- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2716 pcs Datuen fitxa 89-CBSFND-2.25X3.75X0.8.pdf
Zabalera - Orokorra 2.250" (57.15mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 80-CBS
Beste izenak 89-CBSFND-2.25X3.75X0.80
89-CBSFND-2.25X3.75X0.80-ND
Muntaketa mota Through Hole
Luzera - Oro har 3.750" (95.25mm) Altuera - orokorra 0.800" (20.32mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole