84NH-CBSFD-2.5X4.25X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 84NH-CBSFD-2.5X4.25X0.8
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 84NH-CBSFD-2.5X4.25X0.8--84S161-
Fitxak: 84NH-CBSFD-2.5X4.25X0.8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
84NH-CBSFD-2.5X4.25X0.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 84NH-CBSFD-2.5X4.25X0.8 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 84NH-CBSFD-2.5X4.25X0.8--84S161- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3199 pcs Datuen fitxa 84NH-CBSFD-2.5X4.25X0.8.pdf
Zabalera - Orokorra 2.500" (63.50mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 80-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 4.250" (107.95mm)
Altuera - orokorra 0.800" (20.32mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.250" (107.95mm) Vent Holes in Pattern Through Hole