84-CBSA-3.5X4.0X1.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 84-CBSA-3.5X4.0X1.2
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 84-CBSA-3.5X4.0X1.2--84S22--CIRC
Fitxak: 84-CBSA-3.5X4.0X1.2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
84-CBSA-3.5X4.0X1.2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 84-CBSA-3.5X4.0X1.2 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 84-CBSA-3.5X4.0X1.2--84S22--CIRC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4134 pcs Datuen fitxa 84-CBSA-3.5X4.0X1.2.pdf
Zabalera - Orokorra 3.500" (88.90mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 80-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 4.000" (101.60mm)
Altuera - orokorra 1.200" (30.48mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole