83A-CBSU-5.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 83A-CBSU-5.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 83A-CBSU-5.5--83AS04
Fitxak: 83A-CBSU-5.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
83A-CBSU-5.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 83A-CBSU-5.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 83A-CBSU-5.5--83AS04 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 9384 pcs Datuen fitxa 83A-CBSU-5.5.pdf
Zabalera - Orokorra 5.500" (139.70mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 80-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har -
Altuera - orokorra 0.799" (20.30mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 5.500" (139.70mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole