83-CBSFNSV-2.0X2.5X0.8
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 83-CBSFNSV-2.0X2.5X0.8
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 83-CBSFNSV-2.0X2.5X0.8--83S99--C
Fitxak: 83-CBSFNSV-2.0X2.5X0.8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
83-CBSFNSV-2.0X2.5X0.8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 83-CBSFNSV-2.0X2.5X0.8 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 83-CBSFNSV-2.0X2.5X0.8--83S99--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3502 pcs Datuen fitxa 83-CBSFNSV-2.0X2.5X0.8.pdf
Zabalera - Orokorra 2.000" (50.80mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 80-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 2.500" (63.50mm)
Altuera - orokorra 0.800" (20.32mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole