59-CBSFN-1.0X1.75X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 59-CBSFN-1.0X1.75X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 59-CBSFN-1.0X1.75X0.5--59S160--C
Fitxak: 59-CBSFN-1.0X1.75X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
59-CBSFN-1.0X1.75X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 59-CBSFN-1.0X1.75X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 59-CBSFN-1.0X1.75X0.5--59S160--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3616 pcs Datuen fitxa 59-CBSFN-1.0X1.75X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 1.000" (25.40mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 1.750" (44.45mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole