54KE-CBSU-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 54KE-CBSU-24
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 54KE-CBSU-24"--KE54S07--FLAT FEN
Fitxak: 54KE-CBSU-24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
54KE-CBSU-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 54KE-CBSU-24 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 54KE-CBSU-24"--KE54S07--FLAT FEN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4233 pcs Datuen fitxa 54KE-CBSU-24.pdf
Zabalera - Orokorra 24.000" (609.60mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series CBS KE
Beste izenak 54KE-CBSU-24"
54KE-CBSU-24"-ND
Muntaketa mota Through Hole
Luzera - Oro har - Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole