54-CBSF-1.25X2.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 54-CBSF-1.25X2.0X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 54-CBSF-1.25X2.0X0.5--54S484--CI
Fitxak: 54-CBSF-1.25X2.0X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
54-CBSF-1.25X2.0X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 54-CBSF-1.25X2.0X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 54-CBSF-1.25X2.0X0.5--54S484--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4995 pcs Datuen fitxa 54-CBSF-1.25X2.0X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 1.250" (31.75mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 2.000" (50.80mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole