53-CBSF-4.5X9.5X0.5
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 53-CBSF-4.5X9.5X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 53-CBSF-4.5X9.5X0.5--53S266--CIR
Fitxak: 53-CBSF-4.5X9.5X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
53-CBSF-4.5X9.5X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 53-CBSF-4.5X9.5X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 53-CBSF-4.5X9.5X0.5--53S266--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2569 pcs Datuen fitxa 53-CBSF-4.5X9.5X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 4.500" (114.30mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 9.500" (241.30mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 4.500" (114.30mm) X 9.500" (241.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole