53-CBSF-1.0X1.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 53-CBSF-1.0X1.5X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 53-CBSF-1.0X1.5X0.5--53S264--CIR
Fitxak: 53-CBSF-1.0X1.5X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
53-CBSF-1.0X1.5X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 53-CBSF-1.0X1.5X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 53-CBSF-1.0X1.5X0.5--53S264--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6038 pcs Datuen fitxa 53-CBSF-1.0X1.5X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 1.000" (25.40mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 1.500" (38.10mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole