53-CBSA-2.75X4.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 53-CBSA-2.75X4.0X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 53-CBSA-2.75X4.0X0.5--53S322--CI
Fitxak: 53-CBSA-2.75X4.0X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
53-CBSA-2.75X4.0X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 53-CBSA-2.75X4.0X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 53-CBSA-2.75X4.0X0.5--53S322--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3498 pcs Datuen fitxa 53-CBSA-2.75X4.0X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 2.750" (69.85mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 4.000" (101.60mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole