52-CBSFP-1.5X3.5X0.575
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 52-CBSFP-1.5X3.5X0.575
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 52-CBSFP-1.5X3.5X0.575--52S42--C
Fitxak: 52-CBSFP-1.5X3.5X0.575.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
52-CBSFP-1.5X3.5X0.575ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 52-CBSFP-1.5X3.5X0.575 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 52-CBSFP-1.5X3.5X0.575--52S42--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4060 pcs Datuen fitxa 52-CBSFP-1.5X3.5X0.575.pdf
Zabalera - Orokorra 1.500" (38.10mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 3.500" (88.90mm)
Altuera - orokorra 0.575" (14.61mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole