50X-CBS-4.0X5.0X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50X-CBS-4.0X5.0X0.5
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 50X-CBS-4.0X5.0X0.5--50X147--CIR
Fitxak: 50X-CBS-4.0X5.0X0.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
50X-CBS-4.0X5.0X0.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50X-CBS-4.0X5.0X0.5 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 50X-CBS-4.0X5.0X0.5--50X147--CIR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 12841 pcs Datuen fitxa 50X-CBS-4.0X5.0X0.5.pdf
Zabalera - Orokorra 4.000" (101.60mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 50-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 5.000" (127.00mm)
Altuera - orokorra 0.500" (12.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount