49KE-CBSU-24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 49KE-CBSU-24
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 49KE-CBSU-24"--KE49S06--FLAT FEN
Fitxak: 49KE-CBSU-24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
49KE-CBSU-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 49KE-CBSU-24 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 49KE-CBSU-24"--KE49S06--FLAT FEN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3700 pcs Datuen fitxa 49KE-CBSU-24.pdf
Zabalera - Orokorra 24.000" (609.60mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series CBS KE
Beste izenak 49KE-CBSU-24"
49KE-CBSU-24"-ND
Muntaketa mota Through Hole
Luzera - Oro har - Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm)
Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole