49-CBSA-1.75X2.75X0.4
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 49-CBSA-1.75X2.75X0.4
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 49-CBSA-1.75X2.75X0.4--49S35--CI
Fitxak: 49-CBSA-1.75X2.75X0.4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
49-CBSA-1.75X2.75X0.4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 49-CBSA-1.75X2.75X0.4 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 49-CBSA-1.75X2.75X0.4--49S35--CI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5093 pcs Datuen fitxa 49-CBSA-1.75X2.75X0.4.pdf
Zabalera - Orokorra 1.750" (44.45mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 40-CBS
Muntaketa mota Through Hole Luzera - Oro har 2.750" (69.85mm)
Altuera - orokorra 0.400" (10.16mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole